TrpasliconHistorie

1. ročník

1. ročník

14.–16. únor 2003

V dávných dobách, kdy muži byli pravými muži, ženy byly pravými ženami a malá chlupatá stvoření z Alfa Centauri byla pravými malými chlupatými stvořeními z Alfa Centauri, uskutečnil se dnes již legendární první ročník Trpasliconu. Prvním uloveným dabérem byl Kamil Halbich.

Fotky a reporty | Web

2. ročník

2. ročník

5.–7. březen 2004

Konečně v červeném. Svou návštěvou nás vedle Kamila Halbicha, Martina Sobotky a Zdeňka Duška, kteří se stali pravidelnými hosty, poctil i Miroslav Táborský (Holly).

Fotky a reporty | Web

3. ročník

3. ročník

18.–20. březen 2005

Poslední Trpaslicon v původní škole. Přišel Zdeněk Hruška, dabér poručíka Crabtreeho z Haló haló. Představili jsme vám seriály Fawlty Towers (Hotýlek), Mladí v partě a Stopařův průvodce galaxií. Malému rybáři se rozbil prut. Čelo nejednoho návštěvníka zdobilo písmeno "H".

Fotky a reporty | Web

4. ročník

4. Pozpátku

10.–12. únor 2006

V nové škole. Máme víc prostoru a k dispozici i tělocvičnu. Téma Trpasliconu je "Pozpátku". Přišli mj. dabér Jiří Prager (Černá zmije) a Ivo Šmoldas. Poprvé se konala přehlídka masek, a tak bylo možné na chodbě potkat zlého Rimmera, Dibbley family, Nirvanu Craneovou a další.

Fotky a reporty | Web

5. ročník

5. Třinácté podlaží

16.–18. únor 2007

ZŠ Květnového vítězství jsme proměnili v legendární 13. podlaží, organizátory v dozorce a návštěvníky ve vězně. Hadati a spol. organizují velký blok Zeměplochy. Wett zase soutěž v zírání. Představujeme seriály Black Books, IT Crowd, Father Ted, Keeping Up Appearances a další. Jiří Prager a Kamil Halbich naživo dabují speciál Černé zmije..

Fotky a reporty | Web

6. ročník

6. Démoni a andělé

22.–24. únor 2008

Strávili jsme spolu plodný víkend hledáním odpovědí na metafyzické záhady, jež sužují lidstvo od počátku věků, přemítali o svém nitru a nově uvedli seriály A Bit of Fry and Laurie, The Big Bang Theory, Garth Marenghi's Darkplace, Kancl a další.

Fotky a reporty | Web